Uczniowie z klas IV-VIII wzięli udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy "Galileo" organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej. Dzieci po kierunkiem swoich nauczycieli przygotowywały się do konkursów z biologii, chemii, matematyki, języka polskiego, przyrody i języka angielskiego. Uczniowie, którzy uzyskali miejsca 1-5 otrzymali tytuł laureata i nagrodę książkową, osoby z miejsc 6-10 uzyskali tytuł laureata, dzieci, którym udało się znaleźć na 11-15 miejscu otrzymali wyróżnienie. Pozostali uczestnicy uzyskali dyplom uznania.
Uczniowie z tytułem laureata i nagrodą książkową (miejsca od 1 do 5):
Zuzanna Mickiewicz z języka polskiego
Patryk Gałka z języka angielskiego
Oskar Żak z biologii
Uczniowie z tytułem laureata konkursu (miejsca od 6 do 10):
Anna Pietryka, Anna Daniel, Patryk Bobowski z biologii
Jakub Sowa z języka angielskiego i matematyki
Martyna Krępa z języka angielskiego
Maja Ziobroń, Patryk Gałka, Antonina Gąska, Patryk Łanucha, Julia Turkosz, Magdalena Lis, Krzysztof Turkosz, Oliwia Skiba z języka polskiego
Kacper Sowa z przyrody
Uczniowie, którzy uzyskali wyróżnienia (miejsca od 11 do 15):
Kamil Mieszkowicz, Krzysztof Turkosz, Magdalena Lis, Kacper Królikowski, Adrian Sieczka, Amelia Sowa z biologii
Marlena Vizauer, Patryk Vizauer, Szymon Rup z języka angielskiego.
Dominik Szot, Amelia Szot, Maja Nowak, Kacper Królikowski, Szymon Pyź, Anna Pietryka, Martyna Krępa, Emilia Boicetta, Aleksandra Wieczorek z języka polskiego.
Szymon Rup z matematyki
Antonina Gąska, Maja Ziobroń, Patryk Gałka z przyrody
Najlepsi uczniowie w konkursie Galileo z poszczególnych przedmiotów wraz z uzyskanym miejscem:
Biologia (opiekun pani Aneta Dudek):
Klasy V (1077 uczestników): 12. miejsce Kamil Mieszkowicz, 14. miejsce - Krzysztof Turkosz, Magdalena Lis, Kacper Królikowski, 15. miejsce Adrian Sieczka.
Klasa VI (1298 uczestników): 5. miejsce Oskar Żak, 6. miejsce Anna Pietryka, 9. Patryk Bobowski, 12. miejsce Amelia Sowa.
Język angielski (opiekun pani Grażyna Król):
Klasy IV (598 uczestników): 3.miejsce Patryk Gałka, 15. miejsce Marlena Vizauer.
Klasa VII (1485 uczestników): 9. miejsce Jakub Sowa, 12. miejsce Patryk Vizauer, 15. miejsce Szymon Rup.
Klasa VIII (1520 uczestników): 8. miejsce Martyna Krępa.
Język polski
Klasy IV (299 uczestników)
Klasa IVa (opiekun pani Barbara Ćwięka-Występek): 5. miejsce Zuzanna Mickiewicz, 10. miejsce Patryk Łanucha.
Klasa IVb (opiekun pani Ewa Krępa): 6. miejsce Maja Ziobroń, 8. miejsce Patryk Gałka, 9. miejsce Antonina Gąska.
Klasy V (opiekun pani Katarzyna Sikora): 882 uczestników, 6. miejsce Julia Turkosz, 7. miejsce Magdalena Lis, 8. miejsce Krzysztof Turkosz, 9. miejsce Oliwia Skiba, 12. miejsce Dominik Szot i Amelia Szot, 13. miejsce Maja Nowak i Kacper Królikowski, 15. miejsce Szymon Pyź.
Klasa VI (opiekun pani Ewa Krępa): 941 uczestników, 12. miejsce Anna Pietryka
Klasa VIII (opiekun pani Ewa Krępa): 698 uczestników, 11. miejsce Martyna Krępa, 13. miejsce Emilia Boicetta, 14. miejsce Aleksandra Wieczorek.
Matematyka (opiekun pani Lidia Rakoczy)
Klasa VII (558 uczestników):8. miejsce Jakub Sowa, 15. miejsce Szymon Rup.
Przyroda (opiekun pani Małgorzata Maziarz)
Klasy IV (415 uczestników); 10. miejsce Kacper Sowa, 11. miejsce Antonina Gąska, 14. miejsce Maja Ziobroń, 15. miejsce Patryk Gałka.
/Katarzyna Sikora/