Pedagog szkolny

Rok szkolny 2020/21

Zespół Szkół w Maliniu im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego informuje rodziców, że w roku szkolnym 2020/2021 (II półrocze) w ramach działań profilaktycznych prowadzonych przez szkołę będzie realizowane Programy edukacyjno-profilaktyczne: ,,Nie pal przy mnie, proszę” oraz ,,Znajdź właściwe rozwiązanie”, którego organem nadzorującym jest Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Mielcu.

Program edukacyjny ,,Nie pal przy mnie proszę” przeznaczony jest dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Jego celem jest zmniejszenie narażenia dzieci na bierne palenie tytoniu, zwiększenie odpowiedzialności za własne zdrowie oraz kształtowanie postaw asertywnych związanych z unikaniem czynnego i biernego palenia tytoniu. (wezmą w nim udział klasy II i III).

 

Program edukacyjny ,,Znajdź właściwe rozwiązanie” przeznaczony jest dla uczniów klas starszych szkoły podstawowej. Celem programu jest zapobieganie paleniu tytoniu wśród uczniów starszych klas szkół podstawowych. (wezmą w nim udział klasy VI).

Szkolnym koordynatorem programów jest pedagog szkolny Kamila Ferenc

Pani pedagog pełni dyżury we wtorki i czwartki w godz. 8.20-12.20, można kontaktować się również pod numerem telefonu: 510712542. W razie potrzeby można codziennie kontaktować się z panią Kamilą Ferenc za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół w Maliniu,
    Malinie 220
    39-331 Chorzelów
  • (17) 7743220

    Publiczne Przedszkole w Ławnicy:
    (17) 747 90 10

Galeria zdjęć