• BADMINTON MOCNY W SP MALINIE

     • W dniu 27.11.19 roku w Straszęcinie koło Dębicy odbył się półfinał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej klas VII – VIII. Super prezentowały się nasze uczennice w finale - Kozak Kamila, Kasprzak Katarzyna, Kolin Marika, które w gronie 14 zespołów zajęły V miejsce. Co daje XX w skali całego Podkarpacia. Podobnie wypadli chłopcy w dniu 28 11.19 roku zajmując V miejsce w półfinale wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopców. Szkołę reprezentował: Jakub Sowa, Trela Bartosz, Sekuła Patryk klasa VII.

      / Lesław Jachowicz/

     • PODKARPACKI KONKURS "LITERATURA I DZIECI"

     • 26 listopada uczniowie klas I-VII wzięli udział w gminnych eliminacjach wojewódzkiego konkursu "Literatura i dzieci. W krainie wyobraźni". Dzieci rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych: klasy 0-II, klasy III-V oraz klasy VI-VIII oraz w trzech kategoriach wykonawczych: recytacja, piosenka i inscenizacja. dodatkowo przesłane zostały bezpośrednio do Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie prace plastyczne, które oceniane będą w czwartej kategorii tego konkursu.

      W recytacji naszą szkołę reprezentowali: Miłosz Jakubczyk, Julia Maksoń, Milena Arabasz, Zuzanna Pietryka i Magdalena Bukowska z klasy I (opiekun pani Ewelina Łachut); Julia Stypa z klasy IIIa (opiekun pani Beata Wojciechowska - Durda); Sandra Piekarska, Noelia Strąk, Emilia Mazur, Julia Błasiak i Karolina Przygoda z klasy IIIb (opiekun pani Renata Hyjek); Antonina Gąska, Maja Ziobroń z klasy IVb, Milena Brach z klasy VI (opiekun pani Ewa Krępa); Maja Nowak z klasy Va, Kacper Sowa i Mateusz Bąk z klasy Vb (opiekun pani Katarzyna Sikora).

      W kategorii piosenki wystąpili: Patrycja Marmura z klasy Va (opiekunowie - pan Maciej Kosztyła i pani Katarzyna Sikora), Amelia Wróbel i Jakub Turkosz z klasy VII (opiekun pan Maciej Kosztyła).

      W kategorii inscenizacja wystąpili podopieczni pani Małgorzaty Maziarz z kółka teatralnego, którzy zaprezentowali przedstawienie pt. "Winnetou - czerwonoskóry dżentelmen". Wystąpili: Maja Ziobroń, Antonina Gąska, Julia Ortyl, Marlena Vizauer, Zuzanna Sasor, Patryk Gałka, Artur Kamuda, Maciej Szumacher, Magdalena Pleban, Maksymilian Obara z klasy IVb oraz Dominik Szot i Mateusz Bąk z klasy Vb.

      Wszyscy wspaniale się zaprezentowali. Wyróżnienie otrzymał Kacper Sowa i Jakub Turkosz, natomiast nagrody i tym samym awans do rejonowego etapu konkursu trafiły do Amelii Wróbel, Patrycji Marmury, Antoniny Gąski oraz aktorów z kółka teatralnego.

      28 listopada nasi uczniowie zaprezentowali się w SOKiS w Chorzelowie, gdzie rywalizowały dzieci z powiatu mieleckiego i kolbuszowskiego o awans do wojewódzkiego finału konkursu. W każdej kategorii przechodził tylko jeden zwycięzca - laureat, jury przyznało ponadto trzy pierwsze miejsca i wyróżnienia. Niestety nie mogła wystąpić Amelia Wróbel z powodu choroby. Pierwsze miejsce wyśpiewała Patrycja Marmura, natomiast wielkie brawa i uznanie - pomimo braku nagrody - otrzymało przedstawienie przygotowane pod kierownictwem pani Małgorzaty Maziarz. Jesteśmy bardzo dumni z wszystkich uczestników konkursu, serdecznie im gratulujemy i trzymamy kciuki za prace plastyczne wykonane przez uczniów Zespołu Szkół w Maliniu.

      /Katarzyna Sikora/

     • Wyjazd do teatru na spektakl "Alladyn"

     • W poniedziałek 25 listopada uczniowie klas 0a, 0b, I oraz II uczestniczyli w wyjeździe do Baranowa Sandomierskiego. W Domu Kultury w Baranowie dzieci oglądały spektakl teatralny pt. "Alladyn", który był wystawiany przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa. Uczniowie mogli podziwiać niezwykłą grę profesjonalnych aktorów, a także niesamowite kostiumy, scenografię, a przede wszystkim przepiękną oprawę muzyczną. Wszyscy wrócili do szkoły z pragnieniem kolejnych wyjazdów na tego typu spektakle.

      /Katarzyna Bzduła/

       

     • KOLEJNE MISTRZOSTWO POWIATU

     • W dniu 25.11.2019 roku w hali sportowej ZST w Mielcu odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt. Zdecydowanie wygrały uczennice SP Malinie. Dziewczęta pokonały koleżanki  z SP Mielec 2 14:5, SP Przecław 13:6 oraz SP Radomyśl Wielki 16:10.

      Tabela Końcowa

      1. SP Malinie                  6 pt. 43:21 awans do rejonu
      2. SP Przecław               5 pt. 25:29
      3. SP Radomyśl Wielki 4 pt. 29:36
      4. SP 2 Mielec               3 pt. 23:34

      Szkołę reprezentowały: Wiciejowska Oliwia kl. VIII  Marmura Amelia, Kolin Marika, Kasprzak Katarzyna, Kozak Kamila, Kozak Oliwia, Maziarz Natalia, Rybińska Laura klasa VII.

      Dziewczęta będą reprezentować powiat w zawodach rejonowych.

      / Lesław Jachowicz/

    • 25 LISTOPADA - DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
     • 25 LISTOPADA - DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

     • Już po raz kolejny obchodzimy w szkole to milutkie święto jakim jest Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji wszystkie dzieci i młodzież, a nawet nauczyciele i pracownicy szkoły przyszli do szkoły ze swoimi ulubionymi Pluszakami. Niektórzy nie zapomnieli również o milutkich, kolorowych piżamkach! W całej szkole było bardzo radośnie, kolorowo i pluszowo. Młodsze dzieci mogły poznać historię powstania najmilszej przytulanki świata i brały udział w różnych konkurencjach plastycznych.

      Akcję zorganizował Samorząd Szkolny wraz ze swoim opiekunem, panią Natalią Krawiec.

     • ANDRZEJKI KLAS IV-VIII

     • Najstarsi uczniowie z klas IV-VIII bawili się w dwóch grupach wiekowych na popołudniowej dyskotece andrzejkowej. Nie zabrakło zabaw i konkurencji przygotowanych przez Samorząd Szkolny i panią Małgorzatę Maziarz oraz wspólnych tańców do ulubionej muzyki. Niezawodnym DJ był jak zawsze Patryk Vizauer z klasy VII, za co mu serdecznie dziękujemy. ZOpiekę nad uczniami sprawowały wychowawczynie: Renata Lasek, Katarzyna Sikora, Grażyna Król, Małgorzata Maziarz i Ewa Krępa.

     • Zabawa andrzejkowa klas I-III

     • Jest taka jedna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów, …wróżb. Od wieków w noc św. Andrzeja młode panny zbierały się, aby dowiedzieć się, jaka będzie ich przyszłość. Panowie, ciekawi co ich spotka, zbierali się kilka dni wcześniej – w wigilię św. Katarzyny. 

      Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. W naszej szkole dnia 20.11.2019r., odbyła się długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa integrująca młodszą społeczność uczniowską. Zabawę uświetniły przeboje z różnych dziedzin  muzyki. Największym przebojem okazał się utwór pt. "Ruda tańczy jak szalona". Dzieci, kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja, losowały wróżby, uczestniczyły w różnych konkursach. Uczniowie wraz ze swoimi opiekunami tańczyli i bawili się wspólnie przy dźwiękach skocznej muzyki.Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy bal. Wszyscy zadowoleni wrócili do domów pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego magicznego dnia.

      /Renata Hyjek/

     • ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW GBP

     • 19 listopada odbyło się podsumowanie konkursów organizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Tuszowie Narodowym. Podopieczne pani Ewy Krępy z klasy VI: Zuzanna Wiciejowska, Anna Daniel i Gabriela Arabasz wzięły udział w konkursie "Strzeż mowy ojców, strzeż ojców wiary", który polegał na napisaniu wiersza o tematyce patriotycznej lub religijnej, w tym roku hasłem przewodnim był dom rodzinny.  Wyróżniony został wiersz Zuzi pt. "Choćby na chwilę". Uczniowie naszej szkoły napisali również prace na konkurs "Opowiedz mi Babciu, opowiedz mi Dziadku", w których spisali wspomnienia swoich bliskich z czasów I wojny światowej. Antonina Gąska z klasy IVb zdobyła I miejsce (opiekun Ewa Krępa), razem z nią nagrodę odbierała jej prababcia, Janina Gąska, bohaterka zwycięskiej pracy.  II miejsce ex aequo zajęli: Kacper Królikowski z klasy VA (opiekun Katarzyna Sikora) oraz Anna Daniel z klasy VI (opiekun Ewa Krępa).

      Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

     • Spotkanie z prawnikiem klas VII i VIII

     • W piątek, 15 listopada,  miało miejsce spotkanie klas VII i VIII z prawnikiem pod hasłem "Przychodzi uczeń do prawnika". Spotkanie to odbyło się w ramach rządowego projektu o Darmowej Pomocy Prawnej, w którego zakres wchodzi między innymi edukacja prawna społeczeństwa czyli także młodzieży.

      Pan prawnik (pełniący także dyżury w Punkcie Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego w Tuszowie Narodowym) zapoznał uczniów z podstawowymi pojęciami prawnymi. W swojej wypowiedzi poruszył zagadnienia dotyczące zawodów prawniczych, rodzajów postępowań sądowych, orzeczeń sądowych, dziedziczenia oraz instancyjności sądów i instancyjności postępowań cywilnych. Szczególną uwagę zwrócił na problem doręczeń pism urzędowych. Podkreślił, że urzędowe przesyłki należy dla własnego dobra odbierać i reagować na nie. Należy je  dokładnie czytać i stosować się do zawartych w nich pouczeń. W dalszej części pogadanki uczniowie dowiedzieli się jak odpowiadają za czyny zabronione osoby poniżej 18 lat, zapoznali się z przykładowym wyrokiem sądowym. Na koniec pan prawnik przypomniał podstawowe prawa i obowiązki ucznia związane z obowiązkiem edukacyjnym.

      W czasie spotkania uczniowie zadawali także panu adwokatowi pytania i uzyskiwali na nie wyczerpujące odpowiedzi.

                                                                                                                           Małgorzata Maziarz

       

    • Mali dentyści - warsztaty
     • Mali dentyści - warsztaty

     • 15 listopada  odwiedziła naszą szkołę pani Diana Duda, specjalistka w dziedzinie profilaktyki stomatologicznej wśród dzieci.  Przeprowadziła z pomocą smoka Bartka warsztaty w dwóch zerówkach i klasie I. Zajęcia pełniły funkcję adaptacji stomatologicznej. Poprzez zabawę  dzieci zostały wprowadzone w świat stomatologii, dzięki czemu wizyta u dentysty nie będzie dla nich niczym strasznym. Dzieci dowiedziały się, co jest zdrowe, a których potraw lepiej unikać, ile mamy zębów, jak i czym je oczyszczać, aby były naprawdę czyste i zdrowe. Miały też możliwość zobaczenia, a nawet wykonania zabiegów przy użyciu narzędzi, z którymi spotkają się w gabinecie. Młodzi adepci stomatologiczni nawet samodzielnie założyli plomby swoim pacjentom przy użyciu profesjonalnej lampy.

      Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał swoją pierwszą wyprawkę: tackę, lusterko, wałeczki, nitki, ślinociąg, pędzelek i maseczkę oraz oczywiście dyplom. Dziękujemy za udaną lekcję Profi-Dental.

      /Renata Drzymała/

       

     • SPORT W SZKOLE

     • W dniu 14.11 2019 roku w Straszęcinie koło Dębicy odbył się półfinał wojewódzki w badmintonie chłopców w ramach Igrzysk Dzieci klas V – VI w badmintonie. Świetnie  zaprezentowali się chłopcy z naszej szkoły. Czachor Radosław, Hyjek Karol, Furdyna Jakub zajęli IV  miejsce.

      W dniu 15.11 2019 roku w hali naszej szkoły odbył się półfinał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej klas VII – VIII w koszykówce chłopców. Nasi uczniowie zajęli II miejsce ulegając tylko kolegom z SP 9 Mielec ( trenującym koszykówkę) 11:16 . Pokonali SP Gawłuszowice 13:2,  SP 2 Mielec 20: 14, SP Tuszów Narodowy 14:8.

      Wielkie gratulacje za walkę i umiejętności

      Skład zespołu: Sowa Jakub, Ciochoń Mateusz, Wilk Mikołaj , Sekuła Patryk, Światowiec Mateusz, Majewski Jakub, Skarbek Oskar, Paterak Szymon, Turkosz Szymon, Łaz Sebastian, Przygoda Kamil, Jakubczyk Seweryn, Trela Bartosz.

      / Lesław Jachowicz/

     • Kartki świątczne dla chorej Natalki

     • 14.11.2019

      Pomóżmy chorej  Natalce!

      Natalka ma 5 lat i zdiagnozowany nowotwór mózgu. Trwa walka o każdy dzień jej życia, niestety może nie doczekać Świąt Bożego Narodzenia, które tak uwielbia. Rodzice chcą stworzyć świąteczną atmosferę wcześniej i proszą o wysyłanie kartek świątecznych dla Natalki. Ona bardzo na nie czeka i cieszy się z każdej otrzymanej pocztówki.

      Kochani uczniowie!

      Wystarczy napisać kartkę świąteczną z życzeniami dla Natalki. Kartka może być wykonana własnoręcznie lub kupiona, rozmiar maksymalnie A5, technika dowolna. Termin składania kartek do czwartku 21.11.2019 u pani Urszuli Czerw.

      Więcej informacji na stronie:

      https://natemat.pl/amp/290321,akcja-pisania-swiatecznych-kartek-dla-chorej-na-guza-mozgu-natalki?

                                                                                                          /Urszula Czerw/

     • SPORT W SZKOLE W MALINIU – ZNOWU SUKCESY

     • W dniu 13.11 2019 roku w hali sportowej w Maliniu  odbył się półfinał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej klas VII – VIII  w koszykówce dziewcząt. Uczennice naszej szkoły nie dały szans rywalkom pokonując SP 9 Mielec 13:10, SP Gawłuszowice 15:0, SP 9 Mielec 20:14, SP Czajkowa 43:0 i pewnie awansowały do finału Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

      Skład zespołu: Wiciejowska Oliwia kl. VIII  Marmura Amelia, Kolin Marika, Kasprzak Katarzyna, Kozak Kamila, Kozak Oliwia, Maziarz Natalia, Rybińska Laura klasa VII.

      Gratulacje i powodzenia  w finałach

      / Lesław Jachowicz/

     • "NIEPODLEGŁOŚĆ WAŻNA SPRAWA"

     •  

       


      W dniu 12 listopada 2019 społeczność naszej szkoły uroczyście obchodziła 101. rocznicę odzyskania niepodległości.

      Po 123 latach Rzeczpospolita Polska ponownie pojawiła się na mapach Europy, Polacy odzyskali wolną, własną i niepodległą Ojczyznę. Uczniowie klas IVa i IVb pod kierunkiem swoich wychowawczyń p. Natalii Krawiec i p. Renaty Lasek przygotowali akademię. Uczniowie klas IV recytowali wiersze, mówili o trudnej drodze do niepodległości, śpiewali pieśni: " Piosenkę małego patrioty", "Przybyli ułani", " Niepodległość", "Piechotę" i "Białe róże". W obchody włączyli się uczniowie klasy VI: Gabriela Arabasz, Milena Brach, Karol Hyjek pieśnią "Polska żyje w nas" i Jakub Turkosz z klasy VII z pieśnią  "Przytulmy Polskę do serca". Padały słowa ważne mówiące o trudnej drodze do wolności, o  walkach powstańców, o łzach skazanych i wywiezionych na Sybir. Uczniowie wyśpiewali manifest młodego patrioty, który kocha swoją wolną Ojczyznę i chce dla niej pracować. Zapamiętajmy fragment wiersza;

                              Ojczyzna wolna, znowu wolna!

                              Tak bije serce, huczą skronie!

                              A Biały Orzeł w słońcu kwiatów

                              Przyleciał, by go ująć w dłonie.


     • "SZKOŁA DO HYMNU"

     • Zespół Szkół w Maliniu włączył się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła do Hymnu”. W 2018 roku świętowaliśmy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, zostało to uczczone m. in. akcją "Rekord dla Niepodległej", podczas której przedszkolaki i uczniowie z całej Polski odśpiewali 4 zwrotki hymnu narodowego dokładnie o godz. 11.11. W tym roku inicjatywa jest kontynuowana, MEN zorganizował akcję "Szkoła do Hymnu" - polega ona na wspólnym odśpiewaniu  "Mazurka Dąbrowskiego" w szkołach i przedszkolach w piątek 8 listopada o godz. 11.11. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w akcję, wspaniałą postawę i piękne odśpiewanie hymnu w szkole i przedszkolu.

     • W GRZE KRÓLEWSKIEJ TEŻ POTRAFIMY

     • 29.10.2019

      W dniu 28.10.2019 roku  odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci w szachach drużynowych. Uczniowie naszej szkoły zajęli IV miejsce.

      Szkołę reprezentowali: Sieczka Adrian, Hyjek Karol, Furdyna Jakub, Hyjek Maja.

      W dniu 29.10.2019 roku  odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych. Super wypadli uczniowie naszej szkoły zajmując II miejsce i awans do zawodów rejonowych.

      Szkołę reprezentowali: Krępa Martyna, Bawoł Amelia,Turkosz Jakub, Hyjek Maciej.

      Lesław Jachowicz

     • Sukcesy w Powiatowym Konkursie "Barwy mojej Ojczyzny"

     • 6 listopada 2019 r. w nowej siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mielcu odbył się Powiatowy Konkurs Poezji i Piosenki „Barwy mojej Ojczyzny”. Wzięli w nim udział uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych z całego powiatu mieleckiego w rekordowej liczbie. Uczestnicy prezentowali na scenie utwory opiewające piękno rodzinnej ziemi i wszystko, co najbliższe i najdroższe. Nasi uczniowie przygotowywali się do występu już od początku października pod kierunkiem pani Ewy Krępy (recytacja) i pana Macieja Kosztyły (śpiew). Szkołę reprezentowali:

      • w kategorii recytacja: Julia Surowiec z klasy VII i Oliwier Galas z klasy VIII,
      • w kategorii śpiew: Jakub Turkosz i Amelia Wróbel z klasy VII.

      Jakub Turkosz zajął II miejsce za wykonanie utworu „Pod Tatrami jest mój kraj”. Amelia Wróbel, która zaśpiewała piosenkę „Ojczyzna” z repertuaru Marka Grechuty, otrzymała Nagrodę Prezesa PTG "Sokół 1893". Za recytację wiersza Aleksandra Fredry „Ojczyzna nasza” wyróżniony został Oliwier Galas. Gratulujemy wszystkim naszym uczestnikom wspaniałego występu.

    • "SZKOŁA PAMIĘTA"
     • "SZKOŁA PAMIĘTA"

     • Zespół Szkół w Maliniu włączył się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”. Celem tej inicjatywy było zorganizowanie działań upamiętniających ważne postaci oraz wydarzenia, które w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej i 75-lecie wybuchu Powstania Warszawskiego uwrażliwią młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego regionu.

      W dniach 24 - 29 października uczniowie klas I-VIII wraz z nauczycielami udali się pod kapliczkę w Maliniu, która upamiętnia cudowne ocalenia od rozstrzelania mieszkańców naszej wioski. Najpierw dzieci porządkowały teren przy kapliczce, grabiły liście, zbierały śmiecie  i zamiatały chodniki. Potem  poszczególne klasy wraz z wychowawcami modliły się pod kapliczką za zmarłych, zwłaszcza tych, którzy oddali życie w obronie ojczyzny. Dzieci odmawiały różaniec, śpiewały pieśni patriotyczne i religijne, zapalały znicze. Wszyscy modlili się również w intencji zamarłych nauczycieli z naszej szkoły oraz o pokój na całym świecie.

      /Katarzyna Sikora/

       

     • Bliskie spotkania z wodą

     • W dwa kolejne piątki 18 i 25 października pracownicy Zespołu Komunikacji Społecznej i Edukacji Wodnej rzeszowskiego RZGW przeprowadzili zajęcia edukacyjne dla klas 0 – II.  Zajęcia pn. „Bliskie spotkania z wodą” prowadzili panowie Krzysztof Gwizdak i Maciej Wojtoń.  Dzieci bezbłędnie poradziły sobie z zadawanymi pytaniami i uważnie słuchały jak należy dbać o nasze środowisko i jak umiejętnie oszczędzać wodę. Pierwsza część spotkania dotyczyła właściwości wody, jej źródeł i obiegu w przyrodzie. Kolejnym zadaniem dla uczestników warsztatów było znalezienie najlepszych codziennych praktyk, które pozwolą na oszczędzanie tej drogocennej substancji. Dzieciaki wszystkich klas szybko poradziły sobie z tym zadaniem, zaskakując swoją kreatywnością prowadzących spotkanie pracowników Wód Polskich. Druga część zajęć to ulubione przez wszystkie dzieci eksperymenty z wodą. Młodzi eksperci odpowiadali (lub zgadywali) jakie przedmioty unoszą się na wodzie, a jakie toną i dlaczego. Następnie grupa miała za zadanie pokolorować zwierzęta i przyporządkować je do ich naturalnego środowiska: morskiego, przybrzeżnego i leśnego.
      Na zakończenie spotkania wszyscy jego uczestnicy otrzymali kolorowanki z dyplomami, książeczki edukacyjne i gadżety Wód Polskich.

      /Renata Drzymała/

     • SPORT W SZKOLE

     • Po sukcesach gminnych i tymbarkowych nadszedł czas na półfinał powiatowy Igrzysk Dzieci  w piłce nożnej dziewcząt i chłopców ( klasy VI – V – IV).

      W dniu 24. 10 2019 roku na Orliku w Jaślanach  rozegrano turnieje półfinałowe. W kategorii dziewcząt odbył się tylko jeden mecz. Dziewczęta z naszej szkoły pokonały koleżanki z SP Borowa 5 : 1 uzyskując awans do wiosennego finału powiatu mieleckiego.

      Skład zespołu: Zuzanna Wiciejowska, Weronika Sekuła klasa VI, Marta Pazdro Klasa V, Zuzanna Sasor, Antonina Gąska, Milena Bauer, Magdalena Pleban klasa IV.

      W kategorii chłopców wzięło udział cztery zespoły. Zwyciężyli uczniowie naszej szkoły pokonując SP Borowa 3:2, SP Padew Narodowa 3:0 oraz SP Wola Mielecka 4:0.

      Chłopcy również awansowali do wiosennego finału powiatowego.

      Skład zespołu: Karol Hyjek, Jakub Trojnar, Radosław Czachor, Jakub Turkosz, Karol Matuszewski – Rosak, Kacper Sikora, Szymon Pyź, Mateusz Czachor, Sebastian Boicetta, Igor Rakoczy, Krzysztof Turkosz.

      Życzymy sukcesów w finałach na wiosnę.

      / Lesław Jachowicz/

  • Kontakty

   • Zespół Szkół w Maliniu,
   • Malinie 220 39-331 Chorzelów
   • spmalinie@tuszownarodowy.pl
   • Szkoła Podstawowa w Maliniu: (17) 774 32 20
   • Publiczne Przedszkole w Ławnicy: (17) 747 90 10
   • Email wewnętrzny dla pracowników szkoły i na potrzeby organizowanych konkursów: zsmalinie@interia.eu
 • Galeria zdjęć

   brak danych