• DZIEŃ KOBIET W VIIIA

          • 8 marca chłopcy przygotowali niespodzianki dla koleżanek z klasy i wychowawczyni, obdarowali kwiatami panie dyrektorki i nauczycielki. Pierwszą atrakcją było wykonanie piosenki z okazji Dnia Kobiet, do której przygotowali specjalny układ choreograficzny. Potem odbył się quiz dla dziewcząt, w którym musiały wykazać się znajomością marek samochodów oraz ich budową:)) Chłopcy przygotowali zabawę zręcznościową, której dziewczynie udało się trafić do kubka piłeczką, losowała zadanie, które mieli wykonać wskazani chłopcy. Nie było to łatwe zadanie, ale niektórym się udało i chłopcy musieli robić przysiady, pompki i pajacyki:)) Szymek Pyź poprowadził aerobik dla koleżanek, w którym, wzięła udział całą klasa, podziwiając jego pomysłowość w zakresie wymyślonych figur:)) Chłopcy przygotowali też koncert karaoke dla dziewcząt, który ubogacili swoją choreografią. Na zakończenie odbył się poczęstunek serwowany przez kelnerów z VIIIa, częstowali panie sałatką owocową. Było bardzo wesoło, chłopcy wyjątkowo się postarali, aby sprawić przyjemność swoim koleżankom, wychowawczyni i nauczycielkom.

            /Katarzyna Sikora/

          • Zerówka - Dzień Kobiet.

          • Tradycyjnie 8 marca świętowaliśmy Dzień Kobiet. Nasi zerówkowi Panowie stanęli na wysokości zadania, przygotowali kwiaty dla Pań, a dla swoich koleżanek mnóstwo niespodzianek. Były życzenia, słodycze, torebeczki z upominkiem, własnoręcznie wykonane kwiatuszki z modeliny oraz portrety dziewczyn. Rozmawialiśmy o roli kobiety w społeczeństwie, dokonaniach kobiet na przestrzeni lat oraz o słynnych kobietach. Były zabawy, zorganizowaliśmy salon kosmetyczny, w którym zarówno dziewczynki jak też chłopcy prowadzili kursy z zakresu makijażu, manicuru i kosmetologii. Było też stanowisko, przy którym można było wykonać piękną biżuterię oraz fotobudka, gdzie chętni pozowali do zdjęć. Dzień pełen wrażeń zakończył się wspólną zabawą.

            /Renata Drzymała/

          • Dzień Kobiet w klasie II

          • W polskim kalendarzu sporo jest dni, które bywają okazją do miłych gestów, a spośród nich wszystkich taką szczególną datą jest na pewno Święto Kobiet. 8 marca swoje święto obchodzą wszystkie kobiety i dziewczynki, my również świętowaliśmy uroczyście. W naszej klasie chłopcy okazali się prawdziwymi dżentelmenami, złożyli nam moc serdecznych życzeń, zaśpiewali dziewczynkom "Sto lat” i wręczyli drobne upominki. Jak się okazało, nie był to koniec niespodzianek w tym dniu. Dzięki zaangażowaniu Rodziców , którzy przygotowali upominki i poczęstunek w postaci popcornu i napojów    - mogliśmy zorganizować  „prawdziwe" klasowe kino, z filmem wybranym przez małe kobiety.

            Dziękujemy Rodzicom, szczególnie Pani Katarzynie Sikorze za pomoc w zorganizowaniu uroczystości , a chłopcom z klasy II za piękny śpiew i życzenia.

            / Anna Jachowicz/

          • Dziewczęta z klas VII – VIII awansowały do finału wojewódzkiego

          • W dniu 3 marca odbył się turniej barażowy o awans do finału wojewódzkiego w koszykówce dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W turnieju wzięły udział gospodynie SP Malinie oraz SP1 Sanok i SP 16 Rzeszów. Dziewczęta z naszej szkoły po wspaniałej walce zajęły I miejsce i uzyskały historyczny awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Błażowej w dniu 15 marca 2023 roku.

            Szkołę reprezentowały: Gąska Antonina, Sasor Zuzanna, Bauer Milena, Pleban Magdalena, Vizauer Marlena, Ziobroń Maja klasa VII b, Gagat Magdalena, klasa VIIa, Dzik Daria, Gagat Anna, Nowak Maja klasa  VIII a.

            Gratulujemy i życzymy wspaniałej walki o medale.

            / Lesław Jachowicz/

          • Bieg Tropem Wilczym

          • 5 marca, w ramach miejskich obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, odbył się w Mielcu Bieg Tropem Wilczym. Ma on wymiar symboliczny (1963 metry), nawiązuje do roku 1963, kiedy zginął w walce ostatni Żołnierz Wyklęty Józef Franczak ps. Lalek.

            W tym wydarzeniu wzięli również uczniowie naszej szkoły: Gagat Paweł - klasa V, Krępa Monika, Nowak Jagoda, Sasor Milena, Słaby Oliwia, Stypa Julia - klasa VI a oraz Salamaga Igor, Wilk Mikołaj - klasa VI b. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki i medale.

            SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA WSZYSTKIM UCZNIOM ZA REPREZENTOWANIE NASZEJ SZKOŁY, A RODZICOM ZA ZAPEWNIENIE TRANSPORTU. 

             

          • Włączamy się do akcji "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci".

          • Drodzy uczniowie i rodzice !!!

            Nasza szkoła przystąpiła do akcji  "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci", prowadzonej w całej Polsce przez Green Office Ecologic. Jej celem jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe gospodarowanie odpadami.

            W ramach akcji prowadzimy zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na terenie szkoły do 9 marca 2023 r. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

            Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły. To okazja pozbycia się nieodpłatnie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

            ZACHĘCAMY DO PRZYŁĄCZENIA SIĘ DO AKCJI. ZRÓBMY TO DLA NAS SAMYCH, NASZEJ SZKOŁY I NASZEJ PLANETY.

            Najważniejsze informacje:

            Termin zbiórki: do 9 marca 2023r.

            Miejsce: Zespół Szkół w Maliniu (parking od strony sali gimnastycznej w wyznaczonym miejscu)

            Zbieramy: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, itp. 

            Nie zbieramy: Podczas akcji NIE ODBIERAMY TONERÓW  I ŚWIETLÓWEK !!!

            Więcej informacji o samej akcji na stronie: www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

            Koordynator akcji w szkole: Monika Klich

            Ciekawostki ekologiczne zamieszczone są na oficjalnej stronie akcji: http://dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl/ciekawostki-ekologiczne/ oraz filmik instruktażowy "Jak prawidłowo pozbyć się zużytego sprzętu elektrycznego" https://www.youtube.com/watch?v=k7XoAPrhqu4

             

          • Zapraszamy do naszego Zespołu

          • Rekrutacja do przedszkola i klasy I naszego Zespołu Szkół rozpocznie się 13 lutego 2023 r. i potrwa do 28 lutego 2023 r. 

            Dokumenty rekrutacyjne można pobrać w sekretariacie szkoły, przedszkola lub ze strony interentowej (zakładka: Rekrutacja).

            Składanie dokumentów możliwe jest przez cały okres trwania rekrutacji.

          • XIII WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

          • 23.02.2023

            Nasze uczennice: Partycja Marmura z klasy VIIIa i Kornelia Sajek z klasy VIIIb (opiekun Katarzyna Sikora) zaklasyfikował się do wojewódzkiego etapu festiwalu pieśni patriotycznej organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 28 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie. Dziewczęta miały za zadanie zaprezentowanie dwóch utworów, które zostały nagrane w szkole i przesłane do komisji klasyfikującej występy do finału wojewódzkiego.

            Kornelia wystąpiła w kategorii solowej, wykonała piosenki pt. "Uwierz Polsko" i "Taki kraj", Patrycja zaprezentowała swój talent wokalny w kategorii duety, wspierana przez Kornelię i zaśpiewała utwory pt. "Biały krzyż" i "Flaga". Podczas przygotowywania nagrań, rejestracji występów, obsługi sprzętu pomagali chłopcy z klasy VIIIa: Igor Rakoczy, Tomasz Głodzik i Kacper Królikowski, za co im serdecznie dziękujemy.

            #LaboratoriaPrzyszłości

            Zakupiony w ramach Programu Laboratoria Przyszłości sprzęt był wykorzystywany do realizacji zaplanowanych zadań.

            /Katarzyna Sikora/

          • Nie pal przy mnie, proszę

          • W obecnym roku szkolnym 2022/23 uczniowie klasy III ”a” uczestniczyli w cyklu zajęć warsztatowych, które były związane z realizacją programu „Nie pal przy mnie, proszę”.

            Głównym celem programu było wykształcenie u dzieci świadomej umiejętności radzenia sobie w sytuacjach, w których inne osoby palą przy nich papierosy oraz zwiększenie poczucia odpowiedzialności za własne zdrowie.

            Na zajęciach zostało zrealizowane pięć tematów:

            Co to jest zdrowie? - 90 min.

            Od czego zależy nasze zdrowie? – 45 min.

            Co i dlaczego szkodzi zdrowiu? -45 min.

            Co robić, gdy moje zdrowie jest zagrożone? – 45 min.

            Nie pal przy mnie proszę! – 90 min.

             

            Aby zajęcia były atrakcyjne zostały zastosowane metody aktywizujące: burza mózgów, wiersze, krzyżówki, układanki, drama, itp. , zostały wykorzystane różne materiały promujące zdrowie. Zdobytą wiedzę dzieci utrwaliły poprzez wykonanie prac plastycznych, które posłuży do wykonania klasowej gazetki.

            Zajęcia w ramach opisywanego programu cieszyły się zainteresowaniem ze strony dzieci – chętnie wykonywały polecenia i zadania. Cele zostały osiągnięte. Dzieci uporządkowały i poszerzyły wiadomości na temat zdrowia, uświadomiły sobie, że same mogą unikać szkodliwych dla zdrowia sytuacji, poznały sposoby zachowań w sytuacjach, gdy inni ludzie palą przy nich papierosy.

          • Akcja BOHATERON w naszej szkole.

          • BohaterON w Twojej Szkole to część ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej BohaterON – włącz historię!. Kampania ma na celu upamiętnienie, uhonorowanie i bezpośrednią pomoc uczestnikom Powstania Warszawskiego, edukację społeczeństwa, a także promocję patriotycznych postaw i historii Polski XX wieku.

            W klasach VII a, VII b , VIII a, VIII b na lekcjach historii,  uczniowie rozmawiali o bahaterach Powstania Warszawskiego, poznawali uczestników  i ich losy. Miejscem, gdzie można poznać powstańców jest portal www.dumnizpowstańców.pl . Trudne losy powstańców, ich powojenne dzieje to tematyka wielu wywiadów, spotkań

            Za udział w akcji szkoła otrzymała panmiątkowy dyplom.

            Ważne dla powstanców były chwile wytchnienia,w których towarzyszyła im piosenka. Poniżej link do śpiewnika.

            https://www.1944.pl/artykul/pobierz-spiewnik-powstanczych-piosenek,5192.html  link do śpiewnika pieśni Powstania Warszawskiego

             

                                                                                                                                                      / Renata Lasek/

          • „Bieg po zdrowie” – realizacja programu antytytoniowej edukacji zdrowotnej w klasie IV

          • Jak dbać o własne zdrowie i nie dać się złowić nałogowi? Na te i wiele innych pytań w ciągu kolejnych miesięcy szukali odpowiedzi uczniowie klasy IV, którzy razem z wychowawczynią przystąpili do realizacji programu „Bieg po zdrowie”. To już kolejna edycja przedsięwzięcia opracowanego w Głównym Inspektoracie Sanitarnym. Celem zajęć było:

            -  przekazanie rzetelnej wiedzy na temat problemów związanych z paleniem papierosów,

            - pokazanie korzyści wynikających z niepalenia,

            - zachęcanie do zdrowego stylu życia,

            - wdrażanie do dokonywania świadomych wyborów,

            - wzmacnianie poczucia własnej wartości.

            Dzięki dostarczonym online materiałom dysponowaliśmy ciekawymi scenariuszami oraz ćwiczeniami, które pomogły w osiągnięciu zamierzonego celu. Podczas zajęć zostały wykorzystane różne metody i formy pracy: pogadanka, dyskusja, wywiad, praca w parach, praca w grupach. Bohaterami łączącymi treści poszczególnych spotkań byli uczniowie czwartej klasy szkoły podstawowej, Natalia i Kuba. Wydarzenia z ich życia stanowiły tło poruszanych tematów. Najwięcej emocji dostarczyło dzieciom ćwiczenie polegające na liczeniu, ile palacz wydaje w ciągu roku na dym. Następnie każdy mógł zaplanować, jak wydać zaoszczędzone pieniądze na własne przyjemności. W realizację programu włączyli się też niepalący rodzice, którzy udzielili wywiadów. Odpowiedzi na zadawane przez dzieci pytania stały się punktem wyjścia do dyskusji o postawach wobec osób nakłaniających nas do niewłaściwego postępowania. Podczas kolejnych zajęć powstały ciekawe komiksy zawierające porady, jak odmawiać palenia czynnego i biernego. Uczniowie opracowali też antyreklamy palenia papierosów. Cele programu zostały osiągnięte. Czwartoklasiści znają negatywne skutki palenia papierosów. Potrafią zachowywać się w sposób asertywny. Mają świadomość własnych praw. Wiedzą, jak obronić się przed paleniem i wdychaniem dymu. Za pomoc w realizacji programu dziękuję rodzicom oraz nauczycielce plastyki, pani Renacie Hyjek. Profilaktyka palenia tytoniu jest ważnym zadaniem, o którym wszyscy powinniśmy pamiętać.

                                                                                                                          /Ewa Krępa/

          • Bal karnawałowy klas IV - VIII

          • Karnawał to czas wspaniałej i radosnej zabawy. Na dzień 16 lutego szkolna sala świetlicowa zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną balonami, serpentynami oraz kwiatami. W przygotowaniu dekoracji uczestniczyli uczniowie pod opieką Pani Anny Leśniak. Na korytarzu szkolnym powstała foto-ścianka, ponieważ żaden prawdziwy bal nie może odbyć się bez miejsca do robienia pamiątkowych zdjęć. Dzieci przybyły w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie z bajek filmów lub seriali. Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, wszyscy bawili się doskonale. Zabaw oraz tańców było bardzo wiele. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom oraz wychowawcom, a to było głównym celem tego przedsięwzięcia.

            Zabawa karnawałowa była udana. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok!

            /Anna Lesniak/

             

            #LaboratoriaPrzyszłości

            Zakupiony w ramach Programu Laboratoria Przyszłości sprzęt był wykorzystywany do realizacji zaplanowanych zadań.

          • „Nie pal przy mnie, proszę” realizacja programu w klasie II

          • Uczniowie klasy II  w roku szkolnym 2022/23( pierwsze półrocze) uczestniczyli w realizacji programu „Nie pal przy mnie proszę”. Program stanowił ogniwo w cyklu programów profilaktyki antytytoniowej inicjowanych przez Państwową Inspekcję Sanitarną we współpracy z resortem edukacji. Głównym celem programu było wykształcenie u dzieci świadomej umiejętności radzenia sobie w sytuacjach, w których inne osoby palą przy nich papierosy oraz zwiększenie odpowiedzialności za własne zdrowie. Podczas realizacji programu stosowano głównie metody aktywizujące. Treści w nim zawarte były uporządkowane w pewną całość i dotyczyły zdrowia - czym jest zdrowie i od czego zależy, co szkodzi zdrowiu i co robić, gdy jest zagrożone. Dzieci potrafiły pracować zarówno w grupie jak i indywidualnie. Poprzez zabawę  zintegrowały się, a ich aktywność wzrosła. Były chętne do działań, a dzięki sympatycznej wiewiórce Wiki, która towarzyszyła im w zajęciach, mogły w interesujący sposób uzupełnić informacje i zgłębić tajniki wiedzy zdrowotnej. Na podstawie zdobytych wiadomości  wykonali plakaty o tematyce antynikotynowej. Na korytarzu szkolnym powstała gazetka dla Rodziców i całej społeczności szkolnej, na której zostały umieszczone ciekawe i pomysłowe  prace plastyczne uczniów. Finałem akcji był turniej sportowy z konkurencjami sprawnościowymi promującymi zdrowy tryb życia bez papierosów. Wszystkim dzieciom gratulujemy wiedzy, pomysłowości twórczej, ekspresji przy wykonywaniu prac plastycznych  i zaangażowania w czasie zajęć.

            / Anna Jachowicz/

          • Komedia Fredry wciąż bawi

          • Przeczytanie „Zemsty” Aleksandra Fredry nie musi być przykrym obowiązkiem. Przekonali się o tym uczniowie klasy VIIa podczas lekcji poświęconych analizie tekstu. W zachowaniach bohaterów komedii starali się rozpoznać różne cechy charakterystyczne także dla współczesnych ludzi. Dostrzegli uniwersalne  przesłanie historii o sąsiedzkim sporze i związanych z tym problemach Klary i Wacława. Potrafili z przymrużeniem oka spojrzeć na intrygi, które w konsekwencji doprowadziły do pogodzenia się zwaśnionych stron. Na zakończenie pracy z „Zemstą” siódmoklasiści odegrali kilka najzabawniejszych scen: oświadczyny Papkina, pisanie pozwu sądowego przez Rejenta, dyktowanie listu Dyndalskiemu. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności aktorskie. Nie zabrakło okazji do szczerego śmiechu, co świadczy o tym, że komedia Fredry wciąż bawi.
            Przed klasą wystąplili:
            - Wiktoria Myjak – Klara, Zuzanna Mickiewicz – Papkin,
            - Kacper Sowa – Cześnik, Jakub Pluta – Dyndalski,
            - Patryk Łanucha – Papkin,
            - Zuzanna Kielek – Rejent, Zuzanna Kamuda – Mularz.
            Dziękuję uczniom za piękne przygotowanie inscenizacji, a Kubie Plucie i Maćkowi Maziarzowi za pomoc w edycji zdjęć. Oglądanie każdej ze scenek było prawdziwą przyjemnością!


                                                                                                                                                    /Ewa Krępa/


             

          • WALENTYNKI

          • Dzień Świętego Walentego, popularnie zwany walentynkami, wpisany jest na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Nie traktujemy go w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości, ciepła, podjęcia rozważań o miłości i jej sensie.  

            Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i ich opiekunki tradycyjnie zorganizowano „POCZTĘ WALENTYNKOWĄ”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe (w większości własnoręcznie wykonane) do specjalnie przygotowanej skrzynki. Trzeba przyznać, że szkolni listonosze nie narzekali na brak pracy. Przechodząc się korytarzem szkolnym słychać było rozmowy o tym kto ile listów dostał i od kogo one są. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i pracowników szkoły.

            W tym dniu obowiązywał także specjalny dress code - ubrania w kolorze czerwonym, a szkolne korytarze udekorowano w barwach zarezerwowanych dla Dnia Zakochanych.

            /Anna Leśniak/


            #LaboratoriaPrzyszłości

            Zakupiony aparat w ramach Programu Laboratoria Przyszłości był wykorzystywany do robienia zdjęć umieszczonych w galerii. 

          • Zerówka - walentynki.

          • 14 lutego dzieci z klasy 0 świętowały "walentynki". W tym wieku dzień jest obchodzony jako święto życzliwości, wzajemnego zrozumienia, akceptacji oraz sympatii wobec siebie. Dzieci poznały genezę Dnia św. Walentego, wykonały laurki, a następnie je losowały, obdarowywały się też drobnymi upominkami. Ponieważ budowanie wzajemnych relacji jest bardzo ważne, a szczególnie na tym wczesnym etapie rozwoju, trenowaliśmy "bycie miłym " podczas zajęć,wykonywania prac artystycznych i codziennych czynności. Dzień był udany, wszyscy czuli się dobrze i stwierdzili, że warto być uprzejmym cały czas, a nie tylko w "walentynki" .

            /Renata Drzymała/

          • Dwa srebrne medale w piłce ręcznej klas V – VI

          • W dniu 14 lutego 2023 roku w hali sportowej w Radomyślu Wielkim odbyły się finały powiatowe Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej. Bardzo dobrze zaprezentowali  się zarówno chłopcy jak i dziewczęta zdobywając wicemistrzostwo powiatu mieleckiego.

            Skład zespołu dziewcząt: Słaby Oliwia, Nowak Jagoda, Krępa Monika, Sasor Milena, Przygoda Karolina, Kusek Sara, Zalot Zofia, Rudolf Oliwia, Skiba Maja.

            Skład zespołu chłopców: Hyjek Krzysztof, Łukasik Szymon, Wilk Mikołaj, Kołek Oliwier, Kasprzak Przemysław, Rzeźnik Patryk, Turkosz Mateusz, Gagat Paweł, Kusek Natan, Sowa Maciej, Pyź Kacper, Galas Oliwier, Marek Miłosz.

            Gratulujemy!!!

            / Lesław Jachowicz/

          • Dziewczęta z klasy VII i VIII w pierwszej szóstce szkół w koszykówce

          • W dniu 13 lutego2023 roku w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się półfinał wojewódzki w koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dziewczęta pokonały koleżanki z SP Czarna Tarnowska oraz SP Skopanie. Uległy zespołowi z SP 3 Stalowa Wola. Zajęły II miejsce i awansowały do turnieju barażowego o wejście do finału wojewódzkiego.

            Skład zespołu: Gąska Antonina, Bauer Milena, Pleban Magdalena, Vizauer  Marlena, Ziobroń Maja, Gagat Magdalena, Nowak Maja, Gagat Anna, Pazdro Marta, Dzik Daria.

            Życzymy awansu do finałów

            / Lesław Jachowicz/

          • Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu

          • Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu, który odbywał się pod hasłem: „Działajmy razem!”. Dzień Bezpiecznego Internetu 2023 przypadł na 7 lutego, ale jego obchody w formie realizowanych w całej Polsce lokalnych inicjatyw edukacyjnych zaplanowane zostały aż do końca marca 2023.

            Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r.  Głównym jego celem jest inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

            W ramach edukacji informatycznej uczniowie klasy II i III b wzięli udział w zajęciach o tematyce dotyczącej cyberbezpieczeństwa, podczas których obejrzeli filmy edukacyjne, a także wykonali plakaty, rysunki.

            /H. Jamróz/

    • Kontakty

      • Zespół Szkół w Maliniu,
      • Malinie 220 39-331 Chorzelów Poland
      • Szkoła Podstawowa w Maliniu: (17) 774 32 20
      • Publiczne Przedszkole w Ławnicy: (17) 747 90 10
      • Email wewnętrzny dla pracowników szkoły i na potrzeby organizowanych konkursów: zsmalinie@interia.eu
  • Galeria zdjęć

      brak danych