• Świetlikowe obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

          • Z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania przez nasze państwo niepodległości szkolna grupa Świetliki zorganizowała własny Marsz Niepodległościowy. Dzieci wraz z opiekunami udały się pod kapliczkę, aby zapalić tam światełko pamięci. Uczniowie na tę okoliczność własnoręcznie przygotowali flagi. Po powrocie odbyła się pogadanka na temat życia Polaków w niewoli, miłości do ojczyzny i drogi naszego państwa do wolności.

            /Ewelina Łachut/

                                            

          • TYM RAZEM JESTEŚMY MISTRZAMI W PIŁKĘ RĘCZNĄ

          • W dniu 8 listopada 2018r. w sali gimnastycznej w Maliniu odbyły się Gminne Zawody  w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.

            Niestety w kategorii dziewcząt żadna ze szkół z terenu Gminy Tuszów Narodowy nie wystawiła swojej reprezentacji. W związku z tym dziewczęta z SP Malinie bez gry awansowały do półfinału powiatowego i będą reprezentować Naszą Gminę.

            Natomiast w kategorii chłopców odbył się mecz SP Jaślany kontra SP Malinie. Zdecydowanie zwyciężyli uczniowie SP Malinie pokonując kolegów z Jaślan 17 : 4. Uczniowie klasy V I VI uzyskali awans do półfinału powiatowego.

            Skład zespołu: Majewsk Jakub, Turkosz Jakub, Turkosz Szymon, Łaz Sebastian, Skarbek Oskar, Hyjek Maciej, Jakubczyk Seweryn klasa VI, Hyjek Karol, Czachor Radosław, Furdyna Jakub, Żak Oskar klasa V.

            / Lesław Jachowicz/

        • WIZYTA W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W TUSZOWIE NARODOWYM
          • WIZYTA W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W TUSZOWIE NARODOWYM

          • We wtorek 6 listopada klasy IVa i IVb wraz ze swoimi wychowawczyniami: Katarzyną Sikorą i Grażyną Król odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną w Tuszowie Narodowym. Bardzo serdecznie przywitała wszystkich dyrektor biblioteki, pani Patrycja Krempa. Uczniowie na ostatnich lekcjach języka polskiego omawiali tematy związane z zadaniami i organizacją  biblioteki, zasadami wypożyczania książek i korzystania z księgozbioru na miejscu, uczyli się o rodzajach katalogów bibliotecznych i omawiali zawartość karty katalogowej. Wyjazd do biblioteki stanowił podsumowanie zajęć i naukę w praktyce. Dzieci zostały podzielone na dwie grupy: podczas gdy jedna klasa powtarzała z panią dyrektor materiał z lekcji i zapoznawała się z zadaniami biblioteki, druga grupa pod kierunkim bibliotekarki, pani Karoliny Dulik, wykonywała portrety pana Kleksa na podstawie opisu z lektury. Dzieci pracowały w grupach, wykorzystując różnorodne materiały przygotowane przez panią Karolinę. Powstały naprawdę wspaniałe plakaty z wizerunkiem pana Kleksa - lektury ostatnio omawianej przez klasę IVb i książki aktualnie czytanej przez uczniów klasy IVa. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały zakładki do książek, a wychowawczynie przepiękne anioły, które od dziś będą czuwać nad klasami IV, zdobiąc sale lekcyjne. Bardzo dziękujemy za wspaniałą lekcję biblioteczną, przekazną wiedzę, a szczególnie za życzliwe przyjęcie i wspaniale spędzony czas.

            /Katarzyna Sikora/

        • PAMIĘTAMY O ZMARŁYCH
          • PAMIĘTAMY O ZMARŁYCH

          • Uczniowie klas IVa i IVb wraz ze swoimi wychowawczyniami: Katarzyną Sikorą i Grażyną Król udali się pod pobliską kapliczkę, aby pomodlić się za zmarłych, zwłaszcza za tych, którzy oddali kiedyś swoje życie, abyśmy mogli teraz żyć w wolnym kraju. Panie przypomniały o cudownym ocaleniu mieszkańców Malinia w 1944 roku oraz opwoiedziały o horrorze wojny, który dotykał przede wszystkim ludność cywilną, w tym również dzieci. Samorządy klasowe z obu klas zapaliły znicze, a wszyscy uczniowie odmówili cząstkę różańca w intencji tych, którzy zginęli za naszą ojczyznę.

        • Projekt "Przyroda źródłem integracji..."
          • Projekt "Przyroda źródłem integracji..."

          • Od czerwca do października 2018 roku nasza szkoła uczestniczyła w projekcie grantowym "Przyroda źródłem integracji i aktywności społecznej mieszkańców", którego głównym organizatorem i koordynatorem był Zespół Szkolno - Przedszkolny w Tuszowie Narodowym. Podczas realizacji tego projektu szkolny koordynator Lidia Rakoczy oraz przedsztawiciele uczniów i rodziców naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach nt. "Jak pielegnować drzewa i krzewy", w konkursie plastycznym ph. "Wspólnie z rodzicami dbam o czyste powietrze w mojej okolicy". Szkoła otrzymała także drobny sprzęt ogrodniczy, ziemię, biały grys oraz sadzonki roślin na wykonanie skweru przy szkole. Efekt końcowy prac i jej etapy robią wrażenie. 30 października nastąpiło podsumowanie projektu połączone z wręczeniem nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym przeprowadzonym w ramach jednego z zadań. Uczennice z klasy IIb uzyskały ze swoje prace wyróżnienia: Madzia Pszeniczna, Karolina Przygoda i Emilia Mazur (opiekun pani Renata Hyjek). Uczniowie wraz z opiekunami wzięli udział w warsztatach na temat szkodliwości palenia odpadów w piecach, które poprowadziła pani Grażyna Zalewska-Vizauer. 
             

             

             

        • NOCOWANIE W SZKOLE
          • NOCOWANIE W SZKOLE

          • Uczniowie klasy IVa tak kochają przebywać w szkole, że w piątek 26 października nawet postanowili w niej zanocować. Punktualnie na godz. 18.00 pojawili się w auli zaopatrzeni w śpiwory, poduszki i wszystkie niezbędne rzeczy, aby spędzić w szkole całą noc. Najpierw wspólnie się bawili, grając w piłkę i inne gry na sali gimnastycznej. Potem była wspólna kolacja, dzieci własnoręcznie ją przygotowały i bardzo wszystkim smakowała. O piękny stół i zastawę zadbała pani Paulina Marmura, za co serdecznie dziękujemy. Kolejną atrakcją było nocne kino szkolne, w którym uczniowie obejrzeli adaptację ostatnio omawianej lektury pt. "Mikołajek". Nie zabrakło również popcornu i innych samołyków - jak w prawdziwym kinie, za wyjątkiem faktu, że dzieci leżały na materacach i w śpiworach. Po filmie rozpoczęła się kolejna tura zabaw: nocny berek, zabawa w chowanego i na koniec poszukiwanie ukrytego skarbu. Uczniowie musieli wykupić wskazówki, aby go odnaleźć - oczywiście wykazując się wiedzą z różnych przedmiotów szkolnych - na koniec udało się odszukać ukryte lizaki dla całej klasy. Na dobranoc dzieci obejrzały bajkę, ale niestety nikomu nie chciało się spać - o czym przekonały się opiekujące się uczniami panie: Katarzyna Sikora, Lidia Rakoczy i Paulina Marmura. Wszyscy wstali wcześnie rano, aby wspólnie się bawić i zjeść razem śniadanie. Nikt nie był zmęczony i senny - poza opiekunkami naturalnie. Wszyscy na długo zapamiętają noc w szkole - szczególnie paniesmiley

            /Katarzyna Sikora/

        • Sukcesy plastyczne w ogółnopolskim konkursie
          • Sukcesy plastyczne w ogółnopolskim konkursie

          • 26 października 2018 r. odbyło się rozstrzygnięcie XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Słońce, woda i przygoda" pod hasłem: "REJS Z BIAłO-CZERWONĄ". Uroczystość miała miejsce podczas obchodów XXII Rzeszowskich Dni Kultury Marynistycznej i Dziecięcego Festiwalu Marynistycznego Rzeszowski Żagielek 2018.

            Uczennice Maja Chrost (op. Renata Hyjek) i Oliwia Wiciejowska (op. Małgorzata Maziarz) otrzymały nagrody.

            Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

            /Renata Hyjek/

        • PASOWANIE NA UCZNIA
          • PASOWANIE NA UCZNIA

          • Zgodnie ze szkolną tradycją 25 października 2018 r  miało miejsce ważne wydarzeniem dla dzieci rozpoczynających naukę w szkole. W czwartkowe popołudnie dzieci z klasy pierwszej dostąpiły zaszczytu pasowania na ucznia. W tym podniosłym dla nich dniu, w którym oficjalnie stały się częścią szkolnej społeczności, towarzyszyli im rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście i nauczyciele emeryci.  To ogromne przeżycie dla dzieci. Do tej uroczystości przygotowywali się od pierwszych dni nauki szkolnej pod czujnym okiem swojej wychowawczyni pani Anny Jachowicz. Podczas akademii uczniowie klas I zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w pierwszym miesiącu nauki w szkole podstawowej. Swój program artystyczny rozpoczęli wspaniałym wykonaniem poloneza. Pierwszoklasiści z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze, przedstawili inscenizację i śpiewali piosenki. Po programie artystycznym dyrektor szkoły uroczyście pasował uczniów, którzy ślubowali „(…) być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły.(…)”. Wychowawczyni  wręczyła  pierwszoklasistom pamiątkowe dyplomy pasowania na ucznia oraz upominki.  Swoje pięć minut mieli również rodzice,  dzieci wymusiły na nich złożenie obietnic uważnego słuchania, przytulania, doceniania i chwalenia, pomagania i wspierania. Uroczystość pasowania była niezwykłym przeżyciem dla wszystkich obecnych i pozostanie na długo w pamięci ponieważ miała miejsce w roku jubileuszowym czyli w Setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

            Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych  sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy. 

                                                                                                            /Anna Jachowicz/

        • WYCIECZKA DO PZL W MIELCU
          • WYCIECZKA DO PZL W MIELCU

          • 23 października uczniowie klasy VII  i VIII  razem z wychowawcami: Małgorzatą Maziarz i Lesławem Jachowiczem, zwiedzili Zakład Lotniczy w Mielcu. Na początku dzieci zapoznały się z historią zakładu, który powstał  w ramach Centralnego Okręgu Przemysłowego - w tym roku przypada 80 rocznica powstania. Uczniowie mieliy okazję zobaczyć legendarne samoloty produkowane w dawnych zakładach lotniczych takie jak: PZL-37 B Łoś i myśliwca PZL 11 oraz słynnego Antka czyli An -2. Następnie uczniowie zwiedzili hale, na których powstają części do montowanych samolotów i śmigłowców oraz hale montażowe, na której młodzież mogła zobaczyć poszczególne etapy powstawania śmigłowców Black Hawk. Wycieczka była okazją również do poznania różnych zawodów  i czynności wykonywanych  w danym zawodzie. Została zorganizowana w ramach zajęć z doradztwa zawodowego przez panią Agatę Burdę - Rusin.

        • WIZYTA W DRUKARNI
          • WIZYTA W DRUKARNI

          • W piątek 19 października najpierw klasa IVa, a potem klasa IVb wraz ze swoją polonistką, Katarzyną Sikorą, udały się do Drukarni GZAZ w Maliniu. Uczniowie omawiali ostatnio na języku polskim tematy związane z powstawaniem i powielaniem książek, więc mieli okazję zobaczyć jak wygląda drukowanie książek w praktyce. Kierownik produkacji, pan Witold Głaz, oprowadził klasy po budynku drukarni, opowiedział czym zajmują się poszczególne działy, jakie urządzenia można w nich spotkać i do czego służą. Pracownik drukarni, pan Dariusz Niedbała, pokazał dzieciom jak powstają banery, wydruki na kubkach i koszulkach, wytłumaczył, jakie są etapy przygotowania i drukowania broszur oraz książek. Wszyscy stwierdzili, że to była bardzo pouczająca lekcja, ponieważ pozwoliła im zrozumieć jak powstaje egzemplarz prawdziwej książki i jak wielu ludzi musi przy tym procesie pracować. Bardzo dziękujemy dyrektorowi oraz wszystkim pracownikom drukarni za życzliwe przyjęcie i cenne informacje.

            /Katarzyna Sikora/

        • KOLEJNY PIŁKARSKI SUKCES
          • KOLEJNY PIŁKARSKI SUKCES

          • Po zdecydowanym zwycięstwie w zawodach gminnych, dziewczęta i chłopcy wzięli udział półfinałach powiatowych Igrzysk Dzieci w piłce nożnej.

            W dniu 19.10.2018r.  na Orliku przy Szkole numer 9 w Mielcu odbył się półfinał powiatowych Igrzysk Dzieci  grupa A w piłce nożnej. Zdecydowanie zwyciężyli uczniowie  SP Malinie  notując zwycięstwa 1: 0  z Czerminem, 2:0 z Padwią Narodową i 5:0 z Gawłuszowicami oraz remisując 1:1 z Borową. Z dorobkiem 10 punktów zdobyli 9 bramek, tracąc tylko jedną awansowali do finału powiatowego Igrzysk Dzieci. Królem strzelców i najlepszym zawodnikiem został Karol Hyjek z klasy V.

            Szkołę reprezentowali: Jakub Majewski, Maciej Hyjek, Szymon Turkosz, Szymon Paterak, Oskar Skarbek, Jakub Turkosz klasa VI, Karol Hyjek, Radosław Czachor klasa V, Mateusz Czachor klasa IV a Karol Rosak Matuszewski, Krzysztof Turkosz klasa  IVb.

            Dziewczęta zajęły III miejsce, minimalnie ulegając SP Czermin 0:1 i remisując z SP Borowa 1:1. Bramkę strzeliła Zuzanna Sasor klasa III b

            Szkołę reprezentowały : Natalia Maziarz, Kamila Kozak, Katarzyna Kasprzak Julia Surowiec, Oliwia Kozak klasaVI, Zuzanna Sasor, Antonina Gąska, Milena Bauer, Magdalena Pleban klasa III b.

            /Lesław Jachowicz/

        • RÓŻANIEC MILIONA DZIECI
          • RÓŻANIEC MILIONA DZIECI

          • Nasza szkoła włączyła się w akcję "Różaniec miliona dzieci", która rozpoczęła się 18 października o godz. 9.00. Nasi katecheci: ks. proboszcz Andrzej Rams i ks. Sławomir Krzyżanowski oraz wychowawcy klas odmawiali różaniec ze swoimi podopiecznymi, modląc się o jedność i pokój na całym świecie.

        • Poezja uczy, bawi i wzrusza
          • Poezja uczy, bawi i wzrusza

          •      17 października uczniowie klas I-III Zespołu Szkół w Maliniu  mieli okazję zmierzyć się z niełatwą sztuką recytacji w zorganizowanym przez Panią Marię Jamróz Konkursie Recytatorskim ph. „Poezja uczy, bawi i wzrusza”. Celem konkursu było promowanie kultury żywego słowa , kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego , rozwijanie zdolności recytatorskich, popularyzacja twórczości J. Brzechwy i J. Tuwima, a także dostarczanie dzieciom doznań estetycznych i emocjonalnych wypływających z utworów literackich.

                 Swoje umiejętności recytatorskie przed rówieśnikami i jurorami zaprezentowało 15 uczniów. Każdy z nich  włożył dużo pracy i starań, by jego występ był niezapomniany. Młodzi artyści z wielkim zapałem i przejęciem recytowali wiersze, za które nagradzani byli gromkimi brawami publiczności.

                 Wybór laureatów był trudny, gdyż wszystkie wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane. Po dłuższej naradzie jury w składzie: Pani Grażyna Czajka – emerytowany nauczyciel matematyki oraz Pani Maria Zielińska – emerytowany nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej wyłoniło zwycięzców. 

            Nagrody otrzymali:

            Natalia Klaus – klasa I         
            Szymon Łukasik – klasa IIa  
            Emilia Mazur – klasa IIb      
            Antonina Gąska – klasa IIIb
            Dominika Wieczerzak - IIIa

            Wyróżnienia zdobyli:

            Maja Skiba – klasa I 
            Milena Sasor – klasa IIa       
            Karolina Przygoda – klasa IIb         
            Sandra Piekarska – klasa IIb           
            Maja Krępa – klasa IIIa

                 Również publiczność miała możliwość wybrania i nagrodzenia swojego faworyta. Nagrodę Publiczności otrzymała uczennica kl. IIIb Antonina Gąska. Wszyscy uczestnicy konkursu dostali dyplomy i słodycze a zwycięzcy nagrody książkowe. Czas oczekiwania na werdykt jury wypełnił bardzo energetyczny mini recital Ks. Sławomira Krzyżanowskiego, podczas którego publiczność żywiołowo włączyła się do śpiewu i wspólnej zabawy. 

                 Pani Dyrektor Lidia Rakoczy podziękowała uczestnikom za piękne recytacje, członkom jury  za poświęcony czas, nauczycielom za wkład pracy włożony w przygotowanie uczniów do konkursu, a Pani Marii Jamróz za zorganizowanie i profesjonalne przeprowadzenie konkursu.

            /Maria Jamróz/

        • Gril klasy VII
          • Gril klasy VII

          • W czwartek, 18 października, uczniowie klasy VII wraz z wychowawczynią Małgorzatą Maziarz,  korzystając z pięknej jesiennej pogody zorganizowali sobie klasowego grilla. Miejsce do wspólnej zabawy i grillowania udostępniła w swoim ogrodzie mama Oliwii Wiciejowskiej, pani Katarzyna.  Wyczekiwanym punktem programu  była pieczona kiełbaska, na którą wszyscy z niecierpliwością czekali. Po zaspokojeniu głodu przyszedł czas  na wspólną zabawę, rozmowy i integrację. Oliwia udostępniła do zabawy swoją trampolinę, na której skaczący wyczyniali przeróżne ewolucje. Chłopcy mieli także okazję zaprezentować różne sztuczki, które wykonywali na swoich, przystosowanych do  tego,  rowerach.  Ogólnie było miło i zabawnie. Dziękujemy pani Wiciejowskiej za pomoc w zorganizowaniu tego klasowego spotkania.

                                                                                                                                                                                       Małgorzata Maziarz

        • Wizyta w piekarni
          • Wizyta w piekarni

          • W środę 17.20.2018 roku dzieci z klasy 0a udały się do piekarni w Chorzelowie. Dzięki uprzejmości kierownika piekarni, maluchy mogły zobaczyć, jak wygląda piekarnia od środka. Z wielkim zainteresowaniem przyglądały się pracy piekarza, a także poznały etapy powstawania chleba i produkty potrzebne do jego wypieku. W piekarni wszystko było ciekawe: wózki z upieczonym chlebem, ogromne misy na ciasto, wielkie łopaty do wysadzania pieczywa oraz ogromne piece. Na koniec dzieci zostały obdarowane pysznymi, jeszcze ciepłymi bułkami, które zostały zjedzone już w drodze powrotnej do szkoły. 

            Serdecznie dziękujemy kierownikowi piekarni za możliwość poznania tajników pracy piekarza:) 

            /Katarzyna Bzduła/

                         

          • TEATR W SZKOLE

          • We środę 17 października zagościł w naszej szkole teatr objazdowy "Bazyl". Aktorzy zaprezentowali uczniom klas 0-III spektakl pt. "Koziołek Matołek", który łączył elementy teatru żywego aktora, teatru lalki i pacynki z elementami teatru cieni. Ta różnorodność form teatralnych bardzo podobała się zarówno uczniom, jak i nauczycielom, którzy nie szczędzili braw i pochwał pod adresem przedstawienia.

            /Katarzyna Sikora/

        • ŻYWA LEKCJA PRZYRODY
          • ŻYWA LEKCJA PRZYRODY

          • 16  października 2018r. uczniowie klasy I wraz z wychowawczynią Anną Jachowicz zostali zaproszeni przez państwo Monikę i Mirosława Galasów  na niezwykłą lekcję  przyrody. Uczniowie spotkali się z panem Mieczysławem, który pięknie opowiadał o swojej pasji jaką jest hodowla egzotycznych ptaków. Dzieci dowiedziały się, jak bardzo odpowiedzialna jest opieka nad zwierzętami i jak wiele czasu trzeba poświęcić swojemu pupilowi. Dodatkową atrakcją było zbieranie pięknych kolorowych piór, które zostały przyniesione do szkoły w celu zrobienia niezwykłej wystawy. Uczniowie nie mogli uwierzyć, że w przydomowych obejściach można mieć tak piękne minizoo. Dzieci poznały wiele gatunków papug, dowiedziały się o ich zwyczajach, upierzeniu, zadawali pytania, na które uzyskiwali wyczerpujące odpowiedzi. Gospodarze przygotowali pyszny poczęstunek, a uczniowie mogli miło spędzić czas na klasowym pikniku. Po ciekawej lekcji przyrody relaksowali się, grając w piłkę nożną, konstruowali ciekawe budowle z klocków i  zajadali się kiełbaską z grilla. Serdecznie dziękujemy całej rodzinie za zaangażowanie i  poświęcony dla nas czas, za żywą lekcję przyrody, którą uczniowie na długo zapamiętają.

            /Anna Jachowicz/

        •  „Ksiądz Jerzy Popiełuszko – kapelan Solidarności”-konkurs
          • „Ksiądz Jerzy Popiełuszko – kapelan Solidarności”-konkurs

          • W tym roku szkolnym nasi uczniowie wzięli kolejny raz udział w konkursie wiedzy o życiu księdza Jerzego Popiełuszki. Został on przygotowany przez szkołę w Jaślanach, która nosi jego imię. Na początku października w odbył  się etap szkolny, w którym wziły udział: Marlena Sasor, Marcelina Rup (klasa VIII) oraz Anna Pietryka z klasy V. Do drugiej rundy zakwalifikowały się Marlena  i Ania. 15 października odbył się etap gminny konkursu, wyróżnienie otrzymała Marlena, Ania zaś zdobyła doświadczenie.  

                                                                                   /Renata Lasek/

        • Spotkanie z policjantkami
          • Spotkanie z policjantkami

          • Dnia 16 pażdziernika 2018 roku najmłodsi z naszej szkoły, czyli dzieci z klas: Oa oraz Ob, spotkali się z policjantakami z Powiatowej Komendy Policji w Mielcu. Tematem spotkania było utrwalenie zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w szkole i po za nią. Panie policjantki, w formie praktycznej, przypomniały podstawowe zasady przechodzenia przez jezdnię. Wytłumaczyły również jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, a także jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Dzieci przypomniały sobie również sposób, w jaki należy się zachowywać podczas ataku psa. Maluchy z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości. Na zakończenie wizyty dzieci wręczyły paniom policjantkom podziękowanie.

            Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie, które z pewnością na długo zostanie w pamięci dzieci.

            /Katarzyna Bzduła/

        • GMINNY KONKURS PIEŚNI MARYJNEJ
          • GMINNY KONKURS PIEŚNI MARYJNEJ

          • Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Pieśni Maryjnej "Totus Tuus" organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tuszowie Narodowym. Wykonawcy rywalizowali w trzech grupach wiekowych: klasy 0-III; klasy IV-VI; klasy VII-VIII i gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowali podopieczni pani Renaty Drzymały z klasy 0b: Zuzanna Pietryka, Miłosz Marek i Gabriela Majewska oraz uczennice pana Macieja Kosztyły z klasy IVa: Patrycja Marmura, Maja Nowak i Anna Gagat. Wszystkie dzieci z zerówki otrzymały nagrody, w starszej kategorii wiekowej nagrodę wyśpiewała Patrycja, a wyróżnienie Maja. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

            /Katarzyna Sikora/

    • Kontakty

      • Zespół Szkół w Maliniu,
      • Malinie 220 39-331 Chorzelów Poland
      • Szkoła Podstawowa w Maliniu: (17) 774 32 20
      • Publiczne Przedszkole w Ławnicy: (17) 747 90 10
      • Email wewnętrzny dla pracowników szkoły i na potrzeby organizowanych konkursów: zsmalinie@interia.eu
  • Galeria zdjęć

      brak danych